28
MAR
17.00
SaiPa U15, U15 AAA alkusarja, lohko 4

KooKoo Black - SaiPa Noksut   3 - 5

Kuusankosken jäähalli (Uimahallintie 12, 45700)

Kokoontuminen UK-Areenan edessä klo 14.00 ja lähtö klo 14.15. Kuskina Toni Laakso p.0405566060.

Ottelun alkamisaika on vahvistunut. Ottelu #2152 alkaa klo 17.00.

Luumäeltä tulijat otetaan kyytiin klo 14.35 Itsenäisyydentien itäiseltä rampilta.

Jäälämpö on klo 16.35-16.45.

Pelin jälkeen ruokailu ABC Utti klo 20.00.

1 Suurkuukka Onni
39 Pallonen Veeti
46 Länsivuori Jonatan
47 Hämäläinen Niklas
55 Viskari Vili
99 Karhula Miro
45 Luukas Vertti
9 Jeulonen Rasmus
25 hyrkkänen Otso
51 Valle Vertti
70 Metsäkallio Severi
77 Hotti Niklas
86 Inna Anton
88 Kokkonen Noel
24 Ahola Niko
87 Puhakainen Niilo
Tilastot
KooKoo Black

3 - 5

0 - 11 - 02 - 4

Joukkueen ajankohtaiset ottelut

20
HEL
15:00
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
K-Vantaa AAASaiPa /Ketterä AAA
Myyrmäen halli2 (Raappavuorentie 10, 01600 VANTAA)
19
HEL
14:00
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAAPelicans Turkoosi AAA
Imatra Spa Arena 1 (Ottelukatu 1, Imatra)
13
HEL
14:00
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAAJukurit/Warkis
Imatra Spa Arena 1 (Ottelukatu 1, Imatra)
12
HEL
16:00
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
Viikingit JoVi AASaiPa /Ketterä AA
Aimo Mäkinen-Areena 1 (Pallokuja 6,00960 HELSINKI)
12
HEL
14:00
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
HYRI AAASaiPa /Ketterä AAA
Hyvinkään jäähalli (Vaiveron katu 70, HYVINKÄÄ)
6
HEL
15:30
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAAKJT Haukat AAA
Imatra Spa Arena 1 (Ottelukatu 1, Imatra)
6
HEL
15:15
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
Hunters/SI AASaiPa /Ketterä AA
Porvoon jäähalli (Jääkiekkotie 1, PORVOO)
5
HEL
16:00
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAK-Espoo EPS1 AA
Imatra Spa Arena 1 (Ottelukatu 1, Imatra)
30
TAM
13:30
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
KooKoo Black AAASaiPa /Ketterä AAA
Kuusankosken jäähalli (Uimahallintie 12, 45700)
30
TAM
12:15
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAHJK White AA
Liigahalli (1-halli), Kisakatu 9
29
TAM
18:20
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
K-Kissat AASaiPa /Ketterä AA
Kaarelan jäähalli1 (Kaarelan raitti 2, HELSINKI)
23
TAM
12:30
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAAK-Vantaa AAA
Liigahalli (1-halli), Kisakatu 9
22
TAM
15:30
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAKurra/M AA
Imatra Spa Arena 1 (Ottelukatu 1, Imatra)
16
TAM
17:15
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
HJK White AASaiPa /Ketterä AA
Paloheinän jäähalli (Pakilantie 122, Helsinki)
Ottelulista