15
TAM
15.00
SaiPa U15, U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi

SaiPa /Ketterä AA - HIFK White AA  2 - 9

Imatra Spa Arena 1 (Ottelukatu 1, Imatra)

Vennon bussi ajaa pelaajat tuplasti edestakaisin UK-Imatra-UK:

Klo 12.45 kokoontuminen UK:lla

Klo 13.00 lähtö UK:lta

Klo 13.30 Imatran jäähalli

Klo 15.00 ottelu alkaa.

Klo 17.30 lähtö Imatran jäähallilta.

Klo 18.00 paluu UK.lle.

Jäälämpöä ei ole. Jäänajo molemmilla erätauoilla.


Tilastot

2 - 9

HIFK White AA
1 - 20 - 31 - 4

Joukkueen ajankohtaiset ottelut

20
HEL
15:00
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
K-Vantaa AAASaiPa /Ketterä AAA
Myyrmäen halli2 (Raappavuorentie 10, 01600 VANTAA)
19
HEL
14:00
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAAPelicans Turkoosi AAA
Imatra Spa Arena 1 (Ottelukatu 1, Imatra)
13
HEL
14:00
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAAJukurit/Warkis
Imatra Spa Arena 1 (Ottelukatu 1, Imatra)
12
HEL
16:00
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
Viikingit JoVi AASaiPa /Ketterä AA
Aimo Mäkinen-Areena 1 (Pallokuja 6,00960 HELSINKI)
12
HEL
14:00
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
HYRI AAASaiPa /Ketterä AAA
Hyvinkään jäähalli (Vaiveron katu 70, HYVINKÄÄ)
6
HEL
15:30
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAAKJT Haukat AAA
Imatra Spa Arena 1 (Ottelukatu 1, Imatra)
6
HEL
15:15
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
Hunters/SI AASaiPa /Ketterä AA
Porvoon jäähalli (Jääkiekkotie 1, PORVOO)
5
HEL
16:00
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAK-Espoo EPS1 AA
Imatra Spa Arena 1 (Ottelukatu 1, Imatra)
30
TAM
13:30
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
KooKoo Black AAASaiPa /Ketterä AAA
Kuusankosken jäähalli (Uimahallintie 12, 45700)
30
TAM
12:15
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAHJK White AA
Liigahalli (1-halli), Kisakatu 9
23
TAM
15:50
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
K-Kissat AASaiPa /Ketterä AA
Kaarelan jäähalli1 (Kaarelan raitti 2, HELSINKI)
23
TAM
12:30
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAAK-Vantaa AAA
Liigahalli (1-halli), Kisakatu 9
22
TAM
15:30
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAKurra/M AA
Imatra Spa Arena 1 (Ottelukatu 1, Imatra)
16
TAM
17:15
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
HJK White AASaiPa /Ketterä AA
Paloheinän jäähalli (Pakilantie 122, Helsinki)
15
TAM
15:30
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAAK-Espoo AAA
UK-Areena 2 (Kisakatu 9, 53200)
15
TAM
15:00
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAHIFK White AA
Imatra Spa Arena 1 (Ottelukatu 1, Imatra)
Ottelulista