12
JOU
17.25
SaiPa U15, U15 AA alkusarja, lohko 1

HYRI Black, Hyvinkää - SaiPa Jussit   7 - 0

Riihimäki JJ-Areena (Hj. Elomaan katu 3,RIIHIMÄKI)

Tuplapelin jälkimmäinen peli.

Ottelun alkamisaika on vahvistunut. Ottelu #8388 alkaa klo 17.25.

Jäälämpö 17.00-17.10. Jäänajo molemmilla erätauoilla.

Pelin jälkeen klo 20.40 ruokailu Hollolan Matkakeidas (Hopeakalliontie 2,15880 HOLLOLA). Ruoka-aineallergiat ilmoitettu ruokapaikkaan.

39 Pallonen Veeti
35 Turkkila Eelis
45 Luukas Vertti
49 Fröjdlund Eeti
90 Kinnunen Samu-Pekka
99 Karhula Miro
82 Mikkonen Anton



14 Riikonen Jimi
15 Piitulainen Sasu
95 Heino Iiro
24 Ahola Niko
6 Yli-Kankahila Vilho
12 Hongisto Eero
76 Ruukki Veeti
75 Lattu Eelis
13 Siitari Topias
Tilastot
HYRI Black, Hyvinkää

7 - 0

3 - 01 - 03 - 0

Joukkueen ajankohtaiset ottelut

20
HEL
15:00
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
K-Vantaa AAASaiPa /Ketterä AAA
Myyrmäen halli2 (Raappavuorentie 10, 01600 VANTAA)
19
HEL
14:00
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAAPelicans Turkoosi AAA
Imatra Spa Arena 1 (Ottelukatu 1, Imatra)
13
HEL
14:00
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAAJukurit/Warkis
Imatra Spa Arena 1 (Ottelukatu 1, Imatra)
12
HEL
16:00
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
Viikingit JoVi AASaiPa /Ketterä AA
Aimo Mäkinen-Areena 1 (Pallokuja 6,00960 HELSINKI)
12
HEL
14:00
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
HYRI AAASaiPa /Ketterä AAA
Hyvinkään jäähalli (Vaiveron katu 70, HYVINKÄÄ)
6
HEL
15:30
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAAKJT Haukat AAA
Imatra Spa Arena 1 (Ottelukatu 1, Imatra)
6
HEL
15:15
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
Hunters/SI AASaiPa /Ketterä AA
Porvoon jäähalli (Jääkiekkotie 1, PORVOO)
5
HEL
16:00
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAK-Espoo EPS1 AA
Imatra Spa Arena 1 (Ottelukatu 1, Imatra)
30
TAM
13:30
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
KooKoo Black AAASaiPa /Ketterä AAA
Kuusankosken jäähalli (Uimahallintie 12, 45700)
30
TAM
12:15
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAHJK White AA
Liigahalli (1-halli), Kisakatu 9
29
TAM
18:20
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
K-Kissat AASaiPa /Ketterä AA
Kaarelan jäähalli1 (Kaarelan raitti 2, HELSINKI)
23
TAM
12:30
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAAK-Vantaa AAA
Liigahalli (1-halli), Kisakatu 9
22
TAM
15:30
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAKurra/M AA
Imatra Spa Arena 1 (Ottelukatu 1, Imatra)
16
TAM
17:15
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
HJK White AASaiPa /Ketterä AA
Paloheinän jäähalli (Pakilantie 122, Helsinki)
Ottelulista