11
JOU
15.00
SaiPa U15, U15 AAA alkusarja, lohko 4

Jokipojat Musta - SaiPa Noksut   3 - 9

Mehtimäen jäähalli hh2 (Kisapolku 4, Joensuu)

Kokoontuminen UK-Areenalla klo 9.30 ja lähtö klo 9.45. Kuskina Toni Laakso p.0405566060.

Ottelun alkamisaika on vahvistunut. Ottelu #2138 alkaa klo 15.00 harjoitushalli 2.

Jäälämpöä ei ole. Jäänajo molemmilla erätauoilla.

Menomatkalla klo 11.00 seisova pöytä ABC Särkisalmi.

Pelin jälkeen klo 17.45 ruokailu Holiday Linnunlahti (Linnunlahdentie 1,80110 JOENSUU).

1 Suurkuukka Onni
46 Länsivuori Jonatan
47 Hämäläinen Niklas
55 Viskari Vili
99 Karhula Miro
45 Luukas Vertti
9 Jeulonen Rasmus
25 Hyrkkänen Otso
12 Hongisto Eero
51 Valle Vertti
70 Metsäkallio Severi
77 Hotti Niklas
86 Inna Anton
87 Puhakainen Niilo
88
6

Kokkonen
Yli-Kankahila
Noel
Vilho


Tilastot
Jokipojat Musta

3 - 9

1 - 10 - 22 - 6

Joukkueen ajankohtaiset ottelut

20
HEL
15:00
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
K-Vantaa AAASaiPa /Ketterä AAA
Myyrmäen halli2 (Raappavuorentie 10, 01600 VANTAA)
19
HEL
14:00
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAAPelicans Turkoosi AAA
Imatra Spa Arena 1 (Ottelukatu 1, Imatra)
13
HEL
14:00
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAAJukurit/Warkis
Imatra Spa Arena 1 (Ottelukatu 1, Imatra)
12
HEL
16:00
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
Viikingit JoVi AASaiPa /Ketterä AA
Aimo Mäkinen-Areena 1 (Pallokuja 6,00960 HELSINKI)
12
HEL
14:00
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
HYRI AAASaiPa /Ketterä AAA
Hyvinkään jäähalli (Vaiveron katu 70, HYVINKÄÄ)
6
HEL
15:30
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAAKJT Haukat AAA
Imatra Spa Arena 1 (Ottelukatu 1, Imatra)
6
HEL
15:15
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
Hunters/SI AASaiPa /Ketterä AA
Porvoon jäähalli (Jääkiekkotie 1, PORVOO)
5
HEL
16:00
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAK-Espoo EPS1 AA
Imatra Spa Arena 1 (Ottelukatu 1, Imatra)
30
TAM
13:30
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
KooKoo Black AAASaiPa /Ketterä AAA
Kuusankosken jäähalli (Uimahallintie 12, 45700)
30
TAM
12:15
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAHJK White AA
Liigahalli (1-halli), Kisakatu 9
29
TAM
18:20
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
K-Kissat AASaiPa /Ketterä AA
Kaarelan jäähalli1 (Kaarelan raitti 2, HELSINKI)
23
TAM
12:30
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAAK-Vantaa AAA
Liigahalli (1-halli), Kisakatu 9
22
TAM
15:30
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAKurra/M AA
Imatra Spa Arena 1 (Ottelukatu 1, Imatra)
16
TAM
17:15
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
HJK White AASaiPa /Ketterä AA
Paloheinän jäähalli (Pakilantie 122, Helsinki)
Ottelulista