9
JOU
18.45
SaiPa U15, U15 AAA alkusarja, lohko 4

Ketterä Sininen - SaiPa Noksut   3 - 8

Imatra Spa Arena 1 (Ottelukatu 1, Imatra)

Kokoontuminen pukkarissa klo 17.30.

Ottelulun alkamisaika on vahvistunut. Ottelu #2149 alkaa klo 18.45.

Jäälämpöä ei ole. Jäänajo molemmilla erätauoilla.

1 Suurkuukka Onni
54 Nevalainen Eemil
9 Jeulonen Rasmus
13 Siitari Topias
24 Ahola Niko
25 hyrkkänen Otso
46 Länsivuori Jonatan
47 Hämäläinen Niklas
49 Fröjdlund Eeti
51 Valle Vertti
70 Metsäkallio Severi
77 Hotti Niklas
86 Inna Anton
87 Puhakainen Niilo
88 Kokkonen Noel
99 Karhula Miro
Tilastot
Ketterä Sininen

3 - 8

3 - 10 - 30 - 4

Joukkueen ajankohtaiset ottelut

20
HEL
15:00
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
K-Vantaa AAASaiPa /Ketterä AAA
Myyrmäen halli2 (Raappavuorentie 10, 01600 VANTAA)
19
HEL
14:00
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAAPelicans Turkoosi AAA
Imatra Spa Arena 1 (Ottelukatu 1, Imatra)
13
HEL
14:00
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAAJukurit/Warkis
Imatra Spa Arena 1 (Ottelukatu 1, Imatra)
12
HEL
16:00
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
Viikingit JoVi AASaiPa /Ketterä AA
Aimo Mäkinen-Areena 1 (Pallokuja 6,00960 HELSINKI)
12
HEL
14:00
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
HYRI AAASaiPa /Ketterä AAA
Hyvinkään jäähalli (Vaiveron katu 70, HYVINKÄÄ)
6
HEL
15:30
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAAKJT Haukat AAA
Imatra Spa Arena 1 (Ottelukatu 1, Imatra)
6
HEL
15:15
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
Hunters/SI AASaiPa /Ketterä AA
Porvoon jäähalli (Jääkiekkotie 1, PORVOO)
5
HEL
16:00
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAK-Espoo EPS1 AA
Imatra Spa Arena 1 (Ottelukatu 1, Imatra)
30
TAM
13:30
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
KooKoo Black AAASaiPa /Ketterä AAA
Kuusankosken jäähalli (Uimahallintie 12, 45700)
30
TAM
12:15
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAHJK White AA
Liigahalli (1-halli), Kisakatu 9
29
TAM
18:20
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
K-Kissat AASaiPa /Ketterä AA
Kaarelan jäähalli1 (Kaarelan raitti 2, HELSINKI)
23
TAM
12:30
U15 AAA jatkosarja, lohko 2 , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAAK-Vantaa AAA
Liigahalli (1-halli), Kisakatu 9
22
TAM
15:30
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
SaiPa /Ketterä AAKurra/M AA
Imatra Spa Arena 1 (Ottelukatu 1, Imatra)
16
TAM
17:15
U15 AA jatkosarja, lohko 1 Ylempi , SaiPa U15
HJK White AASaiPa /Ketterä AA
Paloheinän jäähalli (Pakilantie 122, Helsinki)
Ottelulista