»
Takaisin
»
Lisää uutisia

SaiPa ry järjestää C1- ja B-nuorten try-out tapahtuman Lappeenrannan UK-areenalla perjantaina 17.4. Tapahtuman tarkoituksena on kartoittaa ja valita pelaajat kilpajoukkueisiin kaudeksi 2015-2016. Aikataulu: B-nuoret 12.45      

Lue lisää »

SaiPan B-ja C-nuorten try out päivä Pe 17.4

SaiPa ry järjestää C1- ja B-nuorten try-out tapahtuman Lappeenrannan UK-areenalla perjantaina 17.4. Tapahtuman tarkoituksena on kartoittaa ja valita pelaajat kilpajoukkueisiin kaudeksi 2015-2016. Aikataulu: B-nuoret 12.45     &

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
Muut uutiset
Ei uutisia
Poimintoja seuran otteluista
TytötC-tyttöjen Aluesarja
28
Hel
klo 0:00
Hollola
Pel2000 - SaiPa Ketterä
B-junioritKetterä B-nuorten alueliiga lohko 5
28
Hel
klo 12:15
Imatra 1
SaiPa Ketterä - Pelicans 2000
6-4
D02D2 AA
28
Hel
klo 13:00
Savonlinna
SaPko - SaiPa Leksat
12-5
D01D1 AAA jatkosarja
1
Maa
klo 13:30
Inkeroinen
Aakoo/KY - SaiPa Ossit
4-10
NaisetNaisten Suomisarja Loppusarja
1
Maa
klo 17:30
Lappeenranta
PePo - SaiPa
3-3
D02D2 AA
3
Maa
klo 18:00
Savitaipale
Stu - SaiPa Ytet
D02D2 AAA
5
Maa
klo 18:30
UK1
SaiPa Jusut - Ketterä
D01D1 AAA jatkosarja
6
Maa
klo 19:00
Imatra 2
SIU - SaiPa Ossit
D02D2 AA
6
Maa
klo 19:00
UK2
SaiPa Ytet - SaiPa Leksat
C00C2 valtakunnallinen sarja
7
Maa
klo 0:00
Impivaara
TPS Akatemia - SaiPa Penat
D01D1 valtakunnansarja, lohko 1
7
Maa
klo 10:00
Lappeenranta, UK-Areena 2
SaiPa Niepit - JYP Musta
E04E2 AAA S-K lohko 2
7
Maa
klo 11:00
2-halli
SaiPa Veskut - Ketterä Blue
E04E2 AAA S-K lohko 2
7
Maa
klo 12:15
2-halli
SaiPa Veskut - Ketterä Blue
B-junioritSaiPa B-nuorten SM-alempi loppusarja
7
Maa
klo 12:30
Lappeenranta UK2
SaiPa SaiPa - Blues Ak
D02D2 AA
7
Maa
klo 13:00
Kotka
Titaanit - SaiPa Leksat
E04E2 AAA S-K lohko 2
7
Maa
klo 14:20
Valkeala
KooKoo Orange - SaiPa Kollet
C99SM alempi loppusarja
7
Maa
klo 15:15
Lappeenranta UK2
SaiPa C99 - Sport
E04E2 AAA S-K lohko 2
7
Maa
klo 15:25
Valkeala
KooKoo Orange - SaiPa Kollet
B-junioritKetterä B-nuorten alueliiga lohko 5
7
Maa
klo 18:00
Leppävaara CCM
Blues W - SaiPa Ketterä
NaisetNaisten Suomisarja Loppusarja
7
Maa
klo 18:20
Hollola
Pelicans 2000 - SaiPa
C00C2 valtakunnallinen sarja
8
Maa
klo 0:00
Impivaara
TPS - SaiPa Penat
C99SM alempi loppusarja
8
Maa
klo 12:30
Lappeenranta
SaiPa C99 - Jokerit
D01D1 AAA jatkosarja
8
Maa
klo 13:30
Inkeroinen
Aakoo/KY - SaiPa Ossit
NaisetNaisten Suomisarja Loppusarja
8
Maa
klo 17:00
Kuusankoski
Puhti - SaiPa
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
SaiPa ry
«  Maaliskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Kategoriat