»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Yhteistyösopimuksen tavoitteena on taata laadukas etelä-karjalainen kiekkoilijan polku, turvata jokaiselle pelaajalle sopivan tasoinen paikka harrastaa ja kilpailla sekä mahdollistaa Suomen kärkisarjoissa pelaaminen ja menestyminen. Yhteistyösopimuksen tärkein

Lue lisää »

Saimaan pallo ry ja Imatran Ketterä juniorit ry ovat allekirjoittaneet C- ja B-junioreita koskevan yhteistyösopimuksen

Yhteistyösopimuksen tavoitteena on taata laadukas etelä-karjalainen kiekkoilijan polku, turvata jokaiselle pelaajalle sopivan tasoinen paikka harrastaa ja kilpailla sekä mahdollistaa Suomen kärkisarjoissa pelaaminen ja menestyminen. Yhteistyösopimuksen tä

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
Tiedotteet
06.10.2015 Toimihenkilökortti »
19.10.2013 Seura »
24.06.2013 Naisjaosto »
21.06.2013 Tule mukaan toimintaan »
Poimintoja seuran otteluista
B99B-nuorten Mestis
21
Tam
klo 13:30
Lappeenranta UK2
SaiPa B - GrIFK
5-4
C02SaipaKetterä AAA-
21
Tam
klo 14:00
Imatra 1
SaiPa AAA- - Kalpa Team
5-3
C02SaipaKetterä AA
21
Tam
klo 14:15
Imatra 2
SaiPa AA - K-Vantaa
1-4
D03D1 AAA jatkosarja, lohko 8 Savo-Karjala
21
Tam
klo 15:00
2-halli
SaiPa Jopet - KalPa Black
18-4
C01C-Nuorten SM Alempi jatkosarja
21
Tam
klo 16:15
Lappeenranta/UK 2
SaiPa - Ässät
C01C- Nuorten Suomi-sarja, lohko 2
21
Tam
klo 16:15
Imatra 1
SaiPa Ketterä - Kalpa Akatemia
B00B2-nuorten Mestis
21
Tam
klo 18:50
Järvenpää
Haukat-KJT - SaiPa B2
Naisetsuomisarja
21
Tam
klo 23:00
lappeenranta
SaiPa - LeKi
2-3
C01C-Nuorten SM Alempi jatkosarja
22
Tam
klo 12:15
Lappeenranta
SaiPa - Blues Ak
C02SaipaKetterä AAA
22
Tam
klo 13:10
Laune 2 (Lahti)
Pelicans - SaiPa AAA
6-6
D03D1 AA jatkosarja Kymi-Saimaa
22
Tam
klo 13:15
UK2
SaiPa Marat - Jukurit Keltainen
C01C- Nuorten Suomi-sarja, lohko 2
22
Tam
klo 15:30
Imatra 1
SaiPa Ketterä - Kalpa Akatemia
D03D1 AAA jatkosarja, lohko 8 Savo-Karjala
22
Tam
klo 15:30
UK2
SaiPa Jopet - Jukurit Sininen
B99B-nuorten Mestis
25
Tam
klo 18:15
Lappeenranta
SaiPa B - Jukurit
E06E2 Savo-Karjala
28
Tam
klo 11:00
2- halli (rättihalli)
SaiPa Patet - LiTi
E06E2 Savo-Karjala
28
Tam
klo 12:15
2- halli (rättihalli)
SaiPa Patet - LiTi
D03D1 AAA jatkosarja, lohko 8 Savo-Karjala
28
Tam
klo 12:55
JKL hh2
Diskos - SaiPa Jopet
C02SaipaKetterä AA
28
Tam
klo 13:00
Hyrylä
HAKI White - SaiPa AA
C01C- Nuorten Suomi-sarja, lohko 2
28
Tam
klo 13:30
Lappeenranta/Hh
SaiPa Ketterä - Jokipojat
B00B2-nuorten Mestis
28
Tam
klo 14:10
Lappeenranta
SaiPa B2 - KooKoo
C01C-Nuorten SM Alempi jatkosarja
28
Tam
klo 16:45
Lappeenranta
SaiPa - Lukko
C02SaipaKetterä AAA-
28
Tam
klo 16:45
Imatra 2
SaiPa AAA- - Diskos
C02SaipaKetterä AA
28
Tam
klo 18:00
Hyrylä
HAKI White - SaiPa AA
Naisetsuomisarja
28
Tam
klo 23:00
impivaara1
TPS - SaiPa
B00B2-nuorten Mestis
29
Tam
klo 14:45
Lappeenranta
SaiPa B2 - Haukat-KJT
C01C-Nuorten SM Alempi jatkosarja
29
Tam
klo 16:30
Oulunkylä
K-Kissat - SaiPa
D03D1 AA jatkosarja Kymi-Saimaa
29
Tam
klo 17:15
Lappeenranta 1-halli
SaiPa Marat - Stu
Naisetsuomisarja
29
Tam
klo 23:00
salo
salo HT - SaiPa
B99B-nuorten Mestis
1
Hel
klo 0:00
Mikkeli
Jukurit - SaiPa B
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
17.08.2016 Leijonakiekkokoulun esittely » (Luistelu- ja kiekkokoulu)
SaiPa ry
«  Tammikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Kategoriat