»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Tulevaisuuden Tähdet leirin perusteella Pohjola-Leirille jatkavat pelaajat on valittu. SaiPa/Ketterästä Pohjola-Leirille jatkavat Joni Loukkojärvi Aapo Sarelll Niklas Liukka

Lue lisää »

3 pelaajaa SaiPa/Ketterästä valittu Pohjola-Leirille

Tulevaisuuden Tähdet leirin perusteella Pohjola-Leirille jatkavat pelaajat on valittu. SaiPa/Ketterästä Pohjola-Leirille jatkavat Joni Loukkojärvi Aapo Sarelll Niklas Liukka

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
29.05.2017 Tule mukaan toimintaan »
29.05.2017 Naisjaosto »
29.05.2017 Seura »
29.05.2017 Toimihenkilökortti »
Poimintoja seuran otteluista
SaiPa B-TeamB-nuorten Alueliiga, lohko 2
11
Hel
klo 11:30
Suolahti
Urho - SaiPa B-Team
1-13
2004Jatkosarja AAA
11
Hel
klo 12:15
Liiga-Halli
SaiPa Kollet - Jukurit Sininen
2-8
2005D2 AA jatkosarja, lohko 4
11
Hel
klo 13:00
UK2
SaiPa Lallit - Jokipojat Punainen
7-4
2004Jatkosarja AA
11
Hel
klo 14:30
Liiga-Halli
SaiPa Veskut - Jukurit Keltainen
7-5
2005D2 AAA jatkosarja, lohko 2
11
Hel
klo 15:15
UK2
SaiPa Jusut - Jokipojat Musta
10-9
SaiPa CC-nuorten Suomi-sarja, Lohko 3
11
Hel
klo 15:15
Hyrylä
KJT Haukat Akatemia - SaiPa / Ketterä Team
6-1
SaiPa CC-SM alempi jatkosarja
11
Hel
klo 15:30
Jyväskylä hh1
JyP - SaiPa / Ketterä
6-3
2003C2 A. jatkosarja, lohko 7
11
Hel
klo 17:00
Lappeenranta
SaiPa Ketterä Team - AaKoo/KY-80
3-8
2003C2 AAA jatkosarja, lohko 2
11
Hel
klo 18:20
Leppävaara C
BJR 2 - SaiPa Ketterä Jannet
7-4
SaiPa NaisetNaisten Suomi-sarja
12
Hel
klo 18:45
Lappeenranta liigahalli
SaiPa - Jukurit
6-3
2005D2 AA jatkosarja, lohko 4
17
Hel
klo 12:15
Imatra 2
Ketterä A - SaiPa Lallit
2-5
2006E1 AAA Lohko 3
17
Hel
klo 13:00
UK2
SaiPa Niepit - KalPa Black
3-8
2003C2 AA jatkosarja, lohko 3
17
Hel
klo 13:15
Savonlinna
SaPKo - SaiPa Ketterä Jopet
2003C2 A. jatkosarja, lohko 7
17
Hel
klo 13:15
Lappeenranta
SaiPa Ketterä Team - KooKoo White
2006E1 AAA Lohko 3
17
Hel
klo 14:05
UK2
SaiPa Niepit - KalPa Red
6-2
2006E1 AAA Lohko 3
17
Hel
klo 15:10
UK2
SaiPa Penat - KalPa Black
10-3
2006E1 AAA Lohko 3
17
Hel
klo 16:15
UK2
SaiPa Penat - KalPa Red
7-5
2004Jatkosarja AAA
18
Hel
klo 10:45
UK-Areena 2
SaiPa Kollet - Jokipojat Musta
2005D2 AAA jatkosarja, lohko 2
18
Hel
klo 12:15
Liigahalli
SaiPa Jusut - Jukurit Sininen
SaiPa NaisetNaisten Suomi-sarja
18
Hel
klo 12:30
Lappeenranta harjoitushalli
SaiPa - Jokipo Ladies
SaiPa CC-nuorten Suomi-sarja, Lohko 3
18
Hel
klo 16:00
UK2
SaiPa / Ketterä Team - Pelicans Akatemia
2003C2 AAA jatkosarja, lohko 2
18
Hel
klo 16:15
Imatra 1
SaiPa Ketterä Jannet - K-Vantaa
SaiPa CC-SM alempi jatkosarja
23
Hel
klo 18:30
Imatra 1
SaiPa / Ketterä - KooKoo
2005D2 AAA jatkosarja, lohko 2
24
Hel
klo 13:00
UK2
SaiPa Jusut - Jääsudet
SaiPa CC-SM alempi jatkosarja
24
Hel
klo 13:15
1-halli
SaiPa / Ketterä - Ilves
2003C2 AA jatkosarja, lohko 3
24
Hel
klo 13:45
Imatra 2
SaiPa Ketterä Jopet - Jokipojat Pun
SaiPa BB-nuorten SM-alempi jatkosarja
24
Hel
klo 16:15
Lappeenranta
SaiPa - Ässät
SaiPa BB-nuorten SM-alempi jatkosarja
25
Hel
klo 13:10
Jyväskylä,kh
JYP - SaiPa
SaiPa CC-nuorten Suomi-sarja, Lohko 3
25
Hel
klo 14:00
Imatra 1
SaiPa / Ketterä Team - Viikingit
SaiPa B-TeamB-nuorten Alueliiga, lohko 2
25
Hel
klo 15:00
1-halli
SaiPa B-Team - Jyki
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
Videot
SaiPa ry
«  Helmikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
 
Kategoriat