»
Takaisin
»
Lisää uutisia

SaiPan Krista Parkkonen on valittu Suomen N18 maajoukkueen Ruotsi maaotteluihin. Suomen joukkue kohtaa Ruotsin kolmesti 15-17.12 Suomessa pelattavissa maaotteluissa.Seura Onnittelee Kristaa valinnasta ja toivottaa Onnea ja Menestystä Leijonapaitaan!Lisätietoja:

Lue lisää »

Krista Parkkonen valittiin N18 joukkueeseen

SaiPan Krista Parkkonen on valittu Suomen N18 maajoukkueen Ruotsi maaotteluihin. Suomen joukkue kohtaa Ruotsin kolmesti 15-17.12 Suomessa pelattavissa maaotteluissa.Seura Onnittelee Kristaa valinnasta ja toivottaa Onnea ja Menestystä Leijonapaitaan!Lisäti

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
Tiedotteet
06.10.2015 Toimihenkilökortti »
19.10.2013 Seura »
24.06.2013 Naisjaosto »
21.06.2013 Tule mukaan toimintaan »
Poimintoja seuran otteluista
B00B2 SM alkusarja
2
Jou
klo 18:15
UK2
SaiPa B2 - Pelicans
D04Kymi Saimaa alkusarja
3
Jou
klo 12:00
Kuusankoski
KooKoo Orange - SaiPa Kollet
B00B2 SM alkusarja
3
Jou
klo 12:30
Imatra 1
SaiPa B2 - KKP/Kärpät
D04Kymi Saimaa alkusarja
3
Jou
klo 13:15
Kuusankoski
SaiPa Kollet - Kalpa Yellow
D04Kymi Saimaa alkusarja
3
Jou
klo 15:00
Tanhuvaara
Jokipojat Musta - SaiPa Veskut
C02SaipaKetterä AAA
3
Jou
klo 15:15
Imatra
SaiPa AAA - BluesJR
B99B-nuorten Mestis karsinta, lohko 2
3
Jou
klo 15:30
Heinola
Pelicans Akatemia - SaiPa B
1-17
C01C-nuorten mestis
3
Jou
klo 16:15
Lappeenranta/Harkkahalli
SaiPa Ketterä - SaPKo
D04Kymi Saimaa alkusarja
3
Jou
klo 16:15
Tanhuvaara
SaiPa Veskut - Sapko Valkoinen
C01C-nuorten SM-sarja
3
Jou
klo 16:30
Lappeenranta/UK2
SaiPa - Hifk
D03D1 AA Alkusarja, lohko 4
4
Jou
klo 12:15
Lappeenranta
SaiPa Marat - KooKoo White
7-6
E05E1 AA , lohko 4a
4
Jou
klo 12:30
UK2
SaiPa Kenit - Titaanit Black
E05E1 AAA -sarja, lohko 4
4
Jou
klo 13:45
UK2
SaiPa Lallit - Titaanit White
D03D1 AAA Alkusarja, lohko 4
4
Jou
klo 14:15
Lappeenranta
SaiPa Jopet - KooKoo Black
10-4
C02SaipaKetterä AAA-
4
Jou
klo 15:00
Pajulahti
Pelicans Akatemia - SaiPa AAA-
E05E1 AA , lohko 4a
4
Jou
klo 15:00
UK2
SaiPa Kenit - Titaanit Black
E05E1 AAA -sarja, lohko 4
4
Jou
klo 16:15
UK2
SaiPa Lallit - Titaanit White
C02SaipaKetterä AAA
4
Jou
klo 16:20
Espoo
EPS Reds - SaiPa AAA
B99B-nuorten Mestis karsinta, lohko 2
4
Jou
klo 16:45
Lappeenranta
SaiPa B - Blues EPS
6-1
D03D1 AAA Alkusarja, lohko 4
10
Jou
klo 10:30
Joensuu
Jokipojat Pun - SaiPa Jopet
E06E2 Savo-Karjala
10
Jou
klo 11:00
2- halli (rättihalli)
SaiPa Patet - Iitti Hockey
E06E2 Savo-Karjala
10
Jou
klo 12:15
2- halli (rättihalli)
SaiPa Patet - Iitti Hockey
B00B2 SM alkusarja
10
Jou
klo 12:30
Imatra 1
SaiPa B2 - TPS
B99B-nuorten Mestis karsinta, lohko 2
10
Jou
klo 13:30
Lappeenranta UK2
SaiPa B - Diskos
E06E2 Savo-Karjala
10
Jou
klo 13:30
2- halli (rättihalli)
SaiPa Niepit - Jokipojat Musta
E06E2 Savo-Karjala
10
Jou
klo 14:45
2- halli (rättihalli)
SaiPa Niepit - Jokipojat Musta
C02SaipaKetterä AAA-
10
Jou
klo 15:45
Hyrylä
KJT - SaiPa AAA-
C01C-nuorten mestis
10
Jou
klo 16:15
Imatra
SaiPa Ketterä - Kalpa Akatemia
D04Kymi Saimaa alkusarja
10
Jou
klo 16:15
Lappeenranta
SaiPa Kollet - Jokipojat Musta
C02SaipaKetterä AAA
10
Jou
klo 17:00
Espoo
BluesJR Blue - SaiPa AAA
Naisetsuomisarja
10
Jou
klo 19:00
uk1
SaiPa - HAKI
E05E1 AAA -sarja, lohko 4
11
Jou
klo 10:45
UK2
SaiPa Jusut - SaiPa Lallit
C02SaipaKetterä AA
11
Jou
klo 12:00
Nummela
Haki - SaiPa AA
D04Kymi Saimaa alkusarja
11
Jou
klo 12:00
Savonlinna
Sapko Valkoinen - SaiPa Kollet
E05E1 AAA -sarja, lohko 4
11
Jou
klo 12:00
UK2
SaiPa Jusut - SaiPa Lallit
D03D1 AAA Alkusarja, lohko 4
11
Jou
klo 12:15
2-halli
SaiPa Jopet - SaPKo Blue
B99B-nuorten Mestis karsinta, lohko 2
11
Jou
klo 12:30
Mikkeli
Jukurit - SaiPa B
C01C-nuorten SM-sarja
11
Jou
klo 12:30
Lappeenranta/Liigahalli
SaiPa - Pelicans
E05E1 AA , lohko 4a
11
Jou
klo 13:15
UK2
SaiPa Kenit - LuPo
D04Kymi Saimaa alkusarja
11
Jou
klo 14:15
Joensuu
Jokipojat Musta - SaiPa Veskut
E05E1 AA , lohko 4a
11
Jou
klo 14:30
UK2
SaiPa Kenit - LuPo
B00B2 SM alkusarja
11
Jou
klo 15:15
1-halli
SaiPa B2 - Ilves
C02SaipaKetterä AAA
11
Jou
klo 16:00
UK1
SaiPa AAA - HIFK
D03D1 AA Alkusarja, lohko 4
11
Jou
klo 16:00
Savitaipale
StU - SaiPa Marat
C02SaipaKetterä AAA-
11
Jou
klo 18:30
Porvoo
Hunters - SaiPa AAA-
B00B2 SM alkusarja
16
Jou
klo 19:10
Laune 2
Pelicans - SaiPa B2
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
17.08.2016 Leijonakiekkokoulun esittely » (Luistelu- ja kiekkokoulu)
SaiPa ry
«  Joulukuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
 
Kategoriat