SaiPa C2 Joukkueen ottelulista
Pvm Sarja Paikka Ottelu
08.03.2020 C2 AAA jatkosarja, lohko 3 Myyrmäki-2 Vantaa, K-Vantaa - SaiPa Ketterä AAA
08.03.2020 C2 A jatkosarja, lohko 4 UK2, SaiPa Ketterä Team A - Jokipojat
07.03.2020 C2 AA jatkosarja, lohko 4 UK2, SaiPa Team AA - KalPa
04.03.2020 AA harjoitusottelut Imatra Ketterä 06 - SaiPa AA
23.02.2020 C2 A jatkosarja, lohko 4 Kiuruvesi, KK-81 - SaiPa Ketterä Team A
23.02.2020 C2 AA jatkosarja, lohko 4 Iisalmi, IPK - SaiPa Team AA
23.02.2020 C2 AAA jatkosarja, lohko 3 Kisapuiston liigahalli, SaiPa Ketterä AAA - Pelicans
22.02.2020 C2 AAA jatkosarja, lohko 3 Espoonlahden Forum Espoo, K-Espoo - SaiPa Ketterä AAA
22.02.2020 C2 A jatkosarja, lohko 4 Mikkelin liigahalli, Jukurit - SaiPa Ketterä Team A
16.02.2020 C2 AA jatkosarja, lohko 4 Savonlinnan harjoitushalli, SaPKo - SaiPa Team AA
15.02.2020 C2 A jatkosarja, lohko 4 Imatra, SaiPa Ketterä Team A - Jukurit
15.02.2020 C2 AA jatkosarja, lohko 4 Imatra, SaiPa Team AA - Diskos
15.02.2020 C2 AAA jatkosarja, lohko 3 Paloheinä-2 Helsinki, HIFK - SaiPa Ketterä AAA
13.02.2020 C2 AAA jatkosarja, lohko 3 Laune SOL-Areena Lahti, Pelicans - SaiPa Ketterä AAA
09.02.2020 C2 AAA jatkosarja, lohko 3 Kisapuiston liigahalli, SaiPa Ketterä AAA - Viikingit/JoVi
09.02.2020 C2 A jatkosarja, lohko 4 Imatra, SaiPa Ketterä Team A - Jokipojat
08.02.2020 C2 AA jatkosarja, lohko 4 Kisapuiston harjoitushalli, SaiPa Team AA - SaPKo
08.02.2020 C2 A jatkosarja, lohko 4 Leppävirta, SuKiKa/LeKi-75 - SaiPa Ketterä Team A
08.02.2020 C2 AAA jatkosarja, lohko 3 UK2, SaiPa Ketterä AAA - K-Vantaa
02.02.2020 C2 AA jatkosarja, lohko 4 UK2, SaiPa Team AA - Jukurit
01.02.2020 C2 AA jatkosarja, lohko 4 Toivala Siilinjärvi, KalPa - SaiPa Team AA
01.02.2020 C2 A jatkosarja, lohko 4 Nurmes, Sepot - SaiPa Ketterä Team A
19.01.2020 C2 AAA jatkosarja, lohko 3 Kisapuiston liigahalli, SaiPa Ketterä AAA - HIFK
18.01.2020 C2 AA jatkosarja, lohko 4 UK2, SaiPa Team AA - IPK
18.01.2020 C2 AAA jatkosarja, lohko 3 Vuosaari-1 Helsinki, Viikingit/JoVi - SaiPa Ketterä AAA
18.01.2020 C2 A jatkosarja, lohko 4 Harjoitushalli, SaiPa Ketterä Team A - IPK
12.01.2020 C2 AAA jatkosarja, lohko 3 Myyrmäki-2 Vantaa, K-Vantaa - SaiPa Ketterä AAA
12.01.2020 C2 A jatkosarja, lohko 4 Joensuu, Jokipojat - SaiPa Ketterä Team A
12.01.2020 C2 AA jatkosarja, lohko 4 Harjoitushalli, SaiPa Team AA - Jukurit
11.01.2020 C2 AAA jatkosarja, lohko 3 UK2, SaiPa Ketterä AAA - K-Espoo
11.01.2020 C2 AA jatkosarja, lohko 4 Jyväskylän harjoitushalli-2, Diskos - SaiPa Team AA
11.01.2020 C2 A jatkosarja, lohko 4 Harjoitushalli, SaiPa Ketterä Team A - Jääsudet
09.01.2020 AAA harjoitusottelut UK2, SaiPa Ketterä AAA - SKA
08.12.2019 C2 AAA alkusarja, lohko 3 Kisapuiston liigahalli, SaiPa Ketterä AAA - KalPa
08.12.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 Savonlinnan harjoitushalli, SaPKo Sininen - SaiPa Ketterä Team AA
07.12.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 Imatra, SaiPa/Ketterä Team AA - SaiPa Team AA
07.12.2019 C2 AAA alkusarja, lohko 3 Jyväskylän harjoitushalli-1, Jyp - SaiPa Ketterä AAA
01.12.2019 C2 AAA alkusarja, lohko 3 Kisapuiston liigahalli, SaiPa Ketterä AAA - Jokipojat Musta
30.11.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 Mikkelin harjoitushalli, Jukurit Keltainen - SaiPa Ketterä Team AA
30.11.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 Leppävirta, LeKi-75/SuKiKa - SaiPa Team AA
30.11.2019 C2 AAA alkusarja, lohko 3 Leppävirta, LeKi-75 - SaiPa Ketterä AAA
26.11.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 UK2, SaiPa Team AA - SaiPa/Ketterä Team AA
24.11.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 Imatra, SaiPa Ketterä Team AA - LeKi-75/SuKiKa
24.11.2019 C2 AAA alkusarja, lohko 3 Kisapuiston harjoitushalli, SaiPa Ketterä AAA - Jukurit Sininen
24.11.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 Imatra, SaiPa Team AA - SaPKo Sininen
17.11.2019 C2 AAA alkusarja, lohko 3 Siilinjärvi, KalPa - SaiPa Ketterä AAA
16.11.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 UK2, SaiPa Team AA - Jukurit Keltainen
16.11.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 Imatra, SaiPa Ketterä Team AA - Diskos punainen
16.11.2019 C2 AAA alkusarja, lohko 3 UK2, SaiPa Ketterä AAA - Jyp
16.11.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 UK2, SaiPa Team AA - Diskos punainen
03.11.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 Jyväskylän harjoitushalli-2, Diskos punainen - SaiPa Team AA
03.11.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 Imatra, SaiPa Ketterä Team AA - SaPKo Sininen
03.11.2019 C2 AAA alkusarja, lohko 3 Joensuun harjoitushalli, Jokipojat Musta - SaiPa Ketterä AAA
27.10.2019 C2 AAA alkusarja, lohko 3 Kisapuiston liigahalli, SaiPa Ketterä AAA - LeKi-75
27.10.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 Kisapuiston liigahalli, SaiPa Team AA - LeKi-75/SuKiKa
26.10.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 Imatra, SaiPa Ketterä Team AA - Jukurit Keltainen
26.10.2019 C2 AAA alkusarja, lohko 3 Mikkeli, Jukurit Sininen - SaiPa Ketterä AAA
20.10.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 Jyväskylän harjoitushalli-1, Diskos punainen - SaiPa Ketterä Team AA
20.10.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 Mikkeli, Jukurit Keltainen - SaiPa Team AA
20.10.2019 C2 AAA alkusarja, lohko 3 UK2, SaiPa Ketterä AAA - KalPa
20.10.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 Jyväskylän harjoitushalli-1, Diskos punainen - SaiPa Ketterä Team AA
20.10.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 Mikkeli, Jukurit Keltainen - SaiPa Team AA
19.10.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 Savonlinnan harjoitushalli, SaPKo Sininen - SaiPa Team AA
19.10.2019 C2 AAA alkusarja, lohko 3 Jyväskylän harjoitushalli-1, Jyp - SaiPa Ketterä AAA
12.10.2019 C2 AAA alkusarja, lohko 3 Kisapuiston harjoitushalli, SaiPa Ketterä AAA - Jokipojat Musta
06.10.2019 C2 AAA alkusarja, lohko 3 Leppävirta, LeKi-75 - SaiPa Ketterä AAA
06.10.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 Leppävirta, LeKi-75/SuKiKa - SaiPa Ketterä Team AA
05.10.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 UK2, SaiPa Team AA - Diskos punainen
05.10.2019 C2 AAA alkusarja, lohko 3 UK2, SaiPa Ketterä AAA - Jukurit Sininen
05.10.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 Savonlinna, SaPKo Sininen - SaiPa Ketterä Team AA
29.09.2019 C2 AAA alkusarja, lohko 3 Siilinjärvi, KalPa - SaiPa Ketterä AAA
28.09.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 UK2, SaiPa/Ketterä Team AA - SaiPa Team AA
28.09.2019 C2 AAA alkusarja, lohko 3 UK2, SaiPa Ketterä AAA - Jyp
21.09.2019 C2 AAA alkusarja, lohko 3 Joensuun harjoitushalli, Jokipojat Musta - SaiPa Ketterä AAA
21.09.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 Suonenjoki, LeKi-75/SuKiKa - SaiPa Team AA
21.09.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 Mikkelin harjoitushalli, Jukurit Keltainen - SaiPa Ketterä Team AA
15.09.2019 C2 AAA alkusarja, lohko 3 UK2, SaiPa Ketterä AAA - LeKi-75
15.09.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 UK2, SaiPa Ketterä Team AA - LeKi-75/SuKiKa
14.09.2019 C2 AAA alkusarja, lohko 3 Mikkelin harjoitushalli, Jukurit Sininen - SaiPa Ketterä AAA
14.09.2019 C2 AA alkusarja, lohko 5 UK2, SaiPa Team AA - SaPKo Sininen
08.09.2019 AA harjoitusottelut Holiday Club Saimaa, SaiPa Ketterä C2 AA - GrIFK AA
08.09.2019 AA harjoitusottelut Holiday Club Saimaa, SaiPa Ketterä C2 AA+ - GrIFK AA
10.08.2019 AA harjoitusottelut Kotkan kilpahalli, Titaanit/KY-80 - SaiPa Ketterä C2 AA
10.08.2019 AAA harjoitusottelut Kotkan kilpahalli, Titaanit/KY-80 - SaiPa Ketterä C2 AAA
09.08.2019 AA harjoitusottelut Imatra, Ketterä 06 AA - SaiPa Ketterä C2 AA
09.08.2019 AAA harjoitusottelut UK1, SaiPa Ketterä C2 - SaiPa/Ketterä C1
09.08.2019 AA harjoitusottelut Imatra, Ketterä 06 AAA - SaiPa Ketterä C2 AA+
SaiPa C2
«  Syyskuu   »
Kategoriat