SaiPa C2 Joukkueen ottelulista
Pvm Sarja Paikka Ottelu
9.8.2019 17:30:00 AA harjoitusottelut Imatra, Ketterä 06 AAA - SaiPa C2
9.8.2019 17:45:00 AAA harjoitusottelut UK1, SaiPa C2 - SaiPa/Ketterä C1
9.8.2019 18:45:00 AA harjoitusottelut Imatra, Ketterä 06 AA - SaiPa C2
10.8.2019 10:00:00 AAA harjoitusottelut Kotkan kilpahalli, Titaanit/KY-80 - SaiPa C2
10.8.2019 12:30:00 AA harjoitusottelut Kotkan kilpahalli, Titaanit/KY-80 - SaiPa C2
8.9.2019 9:00:00 AA harjoitusottelut Holiday Club Saimaa, SaiPa C2 - GrIFK AA
8.9.2019 12:30:00 AA harjoitusottelut Holiday Club Saimaa, SaiPa C2 - GrIFK AA
14.9.2019 15:15:00 C2 AA alkusarja, lohko 5 UK2, SaiPa C2 - SaPKo Sininen
14.9.2019 19:10:00 C2 AAA alkusarja, lohko 3 Mikkelin harjoitushalli, Jukurit Sininen - SaiPa C2
15.9.2019 12:15:00 C2 AA alkusarja, lohko 5 UK2, SaiPa C2 - LeKi-75/SuKiKa
15.9.2019 14:30:00 C2 AAA alkusarja, lohko 3 UK2, SaiPa C2 - LeKi-75
21.9.2019 12:10:00 C2 AA alkusarja, lohko 5 Mikkelin harjoitushalli, Jukurit Keltainen - SaiPa C2
21.9.2019 13:00:00 C2 AA alkusarja, lohko 5 Suonenjoki, LeKi-75/SuKiKa - SaiPa C2
21.9.2019 13:30:00 C2 AAA alkusarja, lohko 3 Joensuun harjoitushalli, Jokipojat Musta - SaiPa C2
28.9.2019 13:15:00 C2 AAA alkusarja, lohko 3 UK2, SaiPa C2 - Jyp
28.9.2019 17:45:00 C2 AA alkusarja, lohko 5 UK2, SaiPa/Ketterä Team AA - SaiPa C2
29.9.2019 14:15:00 C2 AAA alkusarja, lohko 3 Siilinjärvi, KalPa - SaiPa C2
5.10.2019 11:00:00 C2 AA alkusarja, lohko 5 Savonlinna, SaPKo Sininen - SaiPa C2
5.10.2019 13:15:00 C2 AAA alkusarja, lohko 3 UK2, SaiPa C2 - Jukurit Sininen
5.10.2019 15:30:00 C2 AA alkusarja, lohko 5 UK2, SaiPa C2 - Diskos punainen
6.10.2019 11:00:00 C2 AA alkusarja, lohko 5 Leppävirta, LeKi-75/SuKiKa - SaiPa C2
6.10.2019 13:20:00 C2 AAA alkusarja, lohko 3 Leppävirta, LeKi-75 - SaiPa C2
12.10.2019 11:45:00 C2 AAA alkusarja, lohko 3 Kisapuiston harjoitushalli, SaiPa C2 - Jokipojat Musta
19.10.2019 13:45:00 C2 AAA alkusarja, lohko 3 Jyväskylän harjoitushalli-1, Jyp - SaiPa C2
19.10.2019 14:00:00 C2 AA alkusarja, lohko 5 Savonlinnan harjoitushalli, SaPKo Sininen - SaiPa C2
20.10.2019 11:10:00 C2 AA alkusarja, lohko 5 Mikkeli, Jukurit Keltainen - SaiPa C2
20.10.2019 12:00:00 C2 AA alkusarja, lohko 5 Jyväskylän harjoitushalli-1, Diskos punainen - SaiPa C2
20.10.2019 12:15:00 C2 AAA alkusarja, lohko 3 UK2, SaiPa C2 - KalPa
20.10.2019 15:30:00 C2 AA alkusarja, lohko 5 Mikkeli, Jukurit Keltainen - SaiPa C2
20.10.2019 17:00:00 C2 AA alkusarja, lohko 5 Jyväskylän harjoitushalli-1, Diskos punainen - SaiPa C2
26.10.2019 12:10:00 C2 AAA alkusarja, lohko 3 Mikkeli, Jukurit Sininen - SaiPa C2
26.10.2019 14:30:00 C2 AA alkusarja, lohko 5 Imatra, SaiPa C2 - Jukurit Keltainen
27.10.2019 12:15:00 C2 AA alkusarja, lohko 5 Kisapuiston liigahalli, SaiPa C2 - LeKi-75/SuKiKa
27.10.2019 14:45:00 C2 AAA alkusarja, lohko 3 Kisapuiston liigahalli, SaiPa C2 - LeKi-75
3.11.2019 14:40:00 C2 AAA alkusarja, lohko 3 Joensuun harjoitushalli, Jokipojat Musta - SaiPa C2
3.11.2019 15:00:00 C2 AA alkusarja, lohko 5 Jyväskylän harjoitushalli-2, Diskos punainen - SaiPa C2
3.11.2019 15:00:00 C2 AA alkusarja, lohko 5 Imatra, SaiPa C2 - SaPKo Sininen
16.11.2019 13:00:00 C2 AA alkusarja, lohko 5 UK2, SaiPa C2 - Diskos punainen
16.11.2019 15:15:00 C2 AAA alkusarja, lohko 3 UK2, SaiPa C2 - Jyp
16.11.2019 17:15:00 C2 AA alkusarja, lohko 5 Imatra, SaiPa C2 - Diskos punainen
16.11.2019 17:30:00 C2 AA alkusarja, lohko 5 UK2, SaiPa C2 - Jukurit Keltainen
17.11.2019 14:30:00 C2 AAA alkusarja, lohko 3 Siilinjärvi, KalPa - SaiPa C2
24.11.2019 12:30:00 C2 AA alkusarja, lohko 5 Imatra, SaiPa C2 - SaPKo Sininen
24.11.2019 14:30:00 C2 AAA alkusarja, lohko 3 Kisapuiston harjoitushalli, SaiPa C2 - Jukurit Sininen
24.11.2019 15:00:00 C2 AA alkusarja, lohko 5 Imatra, SaiPa C2 - LeKi-75/SuKiKa
26.11.2019 19:00:00 C2 AA alkusarja, lohko 5 UK2, SaiPa C2 - SaiPa/Ketterä Team AA
30.11.2019 12:00:00 C2 AAA alkusarja, lohko 3 Leppävirta, LeKi-75 - SaiPa C2
30.11.2019 14:30:00 C2 AA alkusarja, lohko 5 Leppävirta, LeKi-75/SuKiKa - SaiPa C2
30.11.2019 17:15:00 C2 AA alkusarja, lohko 5 Mikkelin harjoitushalli, Jukurit Keltainen - SaiPa C2
1.12.2019 12:30:00 C2 AAA alkusarja, lohko 3 Kisapuiston liigahalli, SaiPa C2 - Jokipojat Musta
7.12.2019 12:00:00 C2 AAA alkusarja, lohko 3 Jyväskylän harjoitushalli-1, Jyp - SaiPa C2
7.12.2019 12:15:00 C2 AA alkusarja, lohko 5 Imatra, SaiPa/Ketterä Team AA - SaiPa C2
8.12.2019 14:15:00 C2 AA alkusarja, lohko 5 Savonlinnan harjoitushalli, SaPKo Sininen - SaiPa C2
8.12.2019 15:30:00 C2 AAA alkusarja, lohko 3 Kisapuiston liigahalli, SaiPa C2 - KalPa
9.1.2020 17:00:00 AAA harjoitusottelut UK2, SaiPa C2 - SKA
11.1.2020 11:00:00 C2 A jatkosarja, lohko 4 Harjoitushalli, SaiPa C2 - Jääsudet
11.1.2020 14:00:00 C2 AA jatkosarja, lohko 4 Jyväskylän harjoitushalli-2, Diskos - SaiPa C2
11.1.2020 16:15:00 C2 AAA jatkosarja, lohko 3 UK2, SaiPa C2 - K-Espoo
12.1.2020 14:15:00 C2 AA jatkosarja, lohko 4 Harjoitushalli, SaiPa C2 - Jukurit
12.1.2020 15:00:00 C2 A jatkosarja, lohko 4 Joensuu, Jokipojat - SaiPa C2
12.1.2020 18:20:00 C2 AAA jatkosarja, lohko 3 Myyrmäki-2 Vantaa, K-Vantaa - SaiPa C2
18.1.2020 16:30:00 C2 A jatkosarja, lohko 4 Harjoitushalli, SaiPa C2 - IPK
18.1.2020 16:50:00 C2 AAA jatkosarja, lohko 3 Vuosaari-1 Helsinki, Viikingit/JoVi - SaiPa C2
18.1.2020 17:30:00 C2 AA jatkosarja, lohko 4 UK2, SaiPa C2 - IPK
19.1.2020 15:30:00 C2 AAA jatkosarja, lohko 3 Kisapuiston liigahalli, SaiPa C2 - HIFK
1.2.2020 14:00:00 C2 A jatkosarja, lohko 4 Nurmes, Sepot - SaiPa C2
1.2.2020 15:45:00 C2 AA jatkosarja, lohko 4 Toivala Siilinjärvi, KalPa - SaiPa C2
2.2.2020 16:45:00 C2 AA jatkosarja, lohko 4 UK2, SaiPa C2 - Jukurit
8.2.2020 13:15:00 C2 AAA jatkosarja, lohko 3 UK2, SaiPa C2 - K-Vantaa
8.2.2020 14:30:00 C2 A jatkosarja, lohko 4 Leppävirta, SuKiKa/LeKi-75 - SaiPa C2
8.2.2020 16:00:00 C2 AA jatkosarja, lohko 4 Kisapuiston harjoitushalli, SaiPa C2 - SaPKo
9.2.2020 13:30:00 C2 A jatkosarja, lohko 4 Imatra, SaiPa C2 - Jokipojat
9.2.2020 14:45:00 C2 AAA jatkosarja, lohko 3 Kisapuiston liigahalli, SaiPa C2 - Viikingit/JoVi
13.2.2020 19:10:00 C2 AAA jatkosarja, lohko 3 Laune SOL-Areena Lahti, Pelicans - SaiPa C2
15.2.2020 12:10:00 C2 AAA jatkosarja, lohko 3 Paloheinä-2 Helsinki, HIFK - SaiPa C2
15.2.2020 12:30:00 C2 AA jatkosarja, lohko 4 Imatra, SaiPa C2 - Diskos
15.2.2020 15:15:00 C2 A jatkosarja, lohko 4 Imatra, SaiPa C2 - Jukurit
16.2.2020 11:15:00 C2 AA jatkosarja, lohko 4 Savonlinnan harjoitushalli, SaPKo - SaiPa C2
22.2.2020 12:10:00 C2 A jatkosarja, lohko 4 Mikkelin liigahalli, Jukurit - SaiPa C2
22.2.2020 14:50:00 C2 AAA jatkosarja, lohko 3 Espoonlahden Forum Espoo, K-Espoo - SaiPa C2
23.2.2020 12:30:00 C2 AAA jatkosarja, lohko 3 Kisapuiston liigahalli, SaiPa C2 - Pelicans
23.2.2020 12:50:00 C2 AA jatkosarja, lohko 4 Iisalmi, IPK - SaiPa C2
23.2.2020 14:00:00 C2 A jatkosarja, lohko 4 Kiuruvesi, KK-81 - SaiPa C2
7.3.2020 13:00:00 C2 AA jatkosarja, lohko 4 UK2, SaiPa C2 - KalPa
8.3.2020 7:00:00 C2 AAA jatkosarja, lohko 3 Myyrmäki Vantaa, K-Vantaa - SaiPa C2
8.3.2020 14:15:00 C2 A jatkosarja, lohko 4 UK2, SaiPa C2 - Jokipojat
14.3.2020 7:00:00 C2 AAA jatkosarja, lohko 3 Vuosaari Helsinki, Viikingit/JoVi - SaiPa C2
14.3.2020 7:00:00 C2 AA jatkosarja, lohko 4 Mikkeli, Jukurit - SaiPa C2
15.3.2020 12:00:00 C2 A jatkosarja, lohko 4 Kitee, Jääsudet - SaiPa C2
15.3.2020 12:30:00 C2 AAA jatkosarja, lohko 3 Kisapuiston liigahalli, SaiPa C2 - HIFK
21.3.2020 13:10:00 C2 AAA jatkosarja, lohko 3 Laune Lahti, Pelicans - SaiPa C2
21.3.2020 13:45:00 C2 AA jatkosarja, lohko 4 Savonlinnan harjoitushalli, SaPKo - SaiPa C2
21.3.2020 17:30:00 C2 A jatkosarja, lohko 4 Kisapuiston liigahalli, SaiPa C2 - Jääsudet
22.3.2020 12:15:00 C2 AAA jatkosarja, lohko 3 UK2, SaiPa C2 - K-Espoo
22.3.2020 15:00:00 C2 A jatkosarja, lohko 4 Kisapuiston liigahalli, SaiPa C2 - Jukurit
SaiPa C2
«  Helmikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
 
Kategoriat