Kalenteri
Tammikuu 2020
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
1
 
 
1
Harjoitukset:Ot
13:00-13:45
Ot-lenkki
OT-Lenkki 45 min
2
Harjoitukset:Imatran jäähalli
11:45-14:45
Jääharjoitus ( Ryhmä 2 Imatra )
Omilla/kimppa kyydeillä11:45 Oheinen13:00-14:15 jää
Harjoitukset:Uk1
17:45-20:45
Jääharjoitus ( ryhmä 1 Lpr)
16:30 Oheinen17:45-18:45 jää
3
Peli:Imatra
19:00-21:00
SaiPa Ketterä C-Jokipojat
17:15 Pelipalaveri18:30 Jäälämpö19:00 SaiPa/Ketterä - Jokipojat
Harjoitukset:Uk1
16:45-19:45
Jääharjoitus
OT-lämpö16:45-17:45 jää UK118:00-18:30 Oheinen ( liiga )
4
Peli:Joensuu
13:30-15:30
Jokipojat-SaiPa Ketterä C
08:00 SaiPa kokoontuminen kilpahallilla08:15 Lähtö Lappeenra
5
Peli:2-Halli
14:30-16:30
SaiPa Ketterä Team-SaPko
12:45 Pelipalaveri14:00 Jäälämpö ( vanha jää )14:30 SaiPa/Kette
2
6
Harjoitukset:2-halli
8:00-11:00
Jääharjoitus
OT-LämpöJää 9.00-10.00 HH Oheinen 10.15- 11.00
7
Harjoitukset:Kilpahalli
16:15-19:15
Jääharjoitus
Ryhmä B Oheinen 16.15 Jää 17.30- 18.25 KHRyhmä C Oheinen 18.35 Jää 19.
8
9
Harjoitukset:Imatran Jäähalli
16:30-19:30
Yhteisharjoitus Imatra
16:30 Lähtö kilpahallilta19:50 Lähtö Imatralta
10
Harjoitukset:2-halli
17:00-20:00
Yhteisharjoitus Lappeenranta
Ryhmä 2 paikalla 17.00 Jää 17.30-18.30 HH Oheinen 18.45-19.15Ryhmä 1 O
11
Peli:Hämeenlinna
12:00-14:00
HPK-SaiPa Ketterä C
05:45 Bussi Imatralla06:30 Lähtö LappeenrantaAamiainen matkalla
Peli:Hyrylä
15:35-17:35
SaiPa Ketterä Team-KJT Haukat Akatemia
10:40 Kokoontuminen kilpahallilla10:50 Lähtö LappeenrannastaRuo
12
Peli:Myyrmäki
14:10-16:10
K-Vantaa-SaiPa Ketterä C
08:15 Bussi Imatralla08:40 SaiPa kokoontuminen kilpahallilla08:
3
13
Harjoitukset:Kilpahalli
16:30-18:00
Oheinen ryhmä 1
Ryhmä 1 Oheinen 16.30
14
Harjoitukset:Kilpahalli
16:15-19:15
Jääharjoitus
Ryhmä B Oheinen 16.15 Jää 17.30- 18.25 KHRyhmä C Oheinen 18.35 Jää 19.
15
16
Harjoitukset:Kilpahalli
16:00-17:30
Oheinen ryhmä 1
16:00 Oheinen kilpahalli
Harjoitukset:UK-Areena
16:45-19:45
Jääharjoitus ryhmä 2
16:45 Oheinen kilpahalli18:00 Jää
17
Harjoitukset:2-halli
12:00-14:00
Jääharjoitus ryhmä 2
Ryhmä 2 OT-Lämpö13:15-14:00 JääRuokailu hallilla ke
Harjoitukset:UK-Areena
18:00-21:00
Jääharjoitus ryhmä 1
Ryhmä 1 Oheinen 18.00 Jää 19.00
18
Peli:Rauma 2
14:00-16:00
Lukko-SaiPa Ketterä C
Erillinen ohjelma14:00 - Lukko - SaiPa/Ketterä
19
Peli:Hyrylä 2
14:50-16:50
KJT Haukat-SaiPa Ketterä C
Erillinen ohjelma14:50 KJT Haukat - SaiPa/KetteräPaluu Lpr n. 2
4
20
Harjoitukset:Kilpa halli
18:20-21:20
Jääharjoitus
Huomenna kaikki jotka eivät pelanneet viikonloppunaOheinen 18.30 jää 1
Harjoitukset:Kilpahalli
18:45-21:45
Jääharjoitus

21
Harjoitukset:Kilpa halli
16:15-19:15
Jääharjoitus
Ryhmä B Oheinen 16.15 Jää 17.30- 18.25 KHRyhmä C Oheinen 18.35 Jää 19.
22
23
24
25
Peli:Imatra
12:30-14:30
SaiPa Ketterä C-Blues Ak
10:45 Pelipalaveri12:00 Jäälämpö12:30 SaiPa/Ketterä - Blues Ak
Peli:UK-Areena 2
15:30-17:30
SaiPa Ketterä Team-Viikingit
13:45 Pelipalaveri15:30 SaiPa/Ketterä Team - Viikingit
26
Peli:Lappeenranta
12:45-14:45
SaiPa Ketterä C-HPK
11:00 Pelipalaveri12:15 Jäälämpö12:45 SaiPa/Ketterä - HPK
Peli:UK-Areena 2
16:30-18:30
SaiPa Ketterä Team-Hunters
14:45 Pelipalaveri16:00 Jäälämpö16:30 SaiPa/Ketterä Team - Hunt
5
27
28
29
30
31
 
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/hockeypox/calendar/ical.php?cal=SaiPaC_4109
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita