Kalenteri
Lokakuu 2019
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
40
 
1
Harjoitukset:Kilpahalli + UK1
16:30-19:30
Jääharjoitus
Ryhmä B-C Pakit oheinen 16.15 jää 17.30-18.15 KHRyhmä B-C Hyökkääjät o
2
3
Harjoitukset:Imatran Jäähalli
15:45-19:45
Yhteisharjoitus Imatra
Lähtö Imatralle 16:30Ryhmä 2
4
Harjoitukset:UK-Areena
17:45-20:45
Yhteisharjoitus Lappeenranta
Ryhmä 1 Oheinen 18.00 Jää 19.00-20.00 UKRyhmä 2 paikalla 17.00 Jää 17.
5
Peli:Imatra Spa Areena 1
11:00-13:00
SaiPa Kettera Team-Hunters
09:15 Pelipalaveri Spa Areenalla10:30 Jäälämpö11:00 SaiPa/
Peli:Imatra Spa Areena 1
14:00-16:00
SaiPa Ketterä-K-Vantaa
12:15 Pelipalaveri Spa Areenalla13:30 Jäälämpö14:00 SaiPa/Kette
6
Peli:Lippumäen jäähalli
15:00-17:00
KalPa-SaiPa Ketterä
08:30   Kokoontuminen Liiga hallilla09:00   Lähtö
41
7
8
Tapahtuma:16:30 Seurakuvaus F-C2 ja Naiset

Harjoitukset:Kilpahalli
18:45-21:45
Jääharjoitus
Ryhmä B-C Oheinen 17.15 Jää 18.40-19.35 KHRyhmä C Oheinen 18.30 Jää 19
9
10
Harjoitukset:Imatran Jäähalli
15:45-19:45
Yhteisharjoitus Imatra
Lähtö IMATRA 16.40 (Alustava)Ryhmä 2 oheinen kisapuisto 15.45 jää 17.4
11
Harjoitukset:UK-Areena / 2-halli
17:45-20:45
Yhteisharjoitus Lappeenranta
Ryhmä 1 Oheinen 17.45 Jää 18.45-19.45 HHRyhmä 2 Oheinen 18.00 Jää 19.0
12
Peli:Myllypuro 2
12:20-14:20
Viikingit-SaiPa Kettera Team
07:00 Kokoontuminen kilpahallilla07:20 Lähtö LappeenrannastaAam
Peli:Laune 2
13:40-15:40
Pelicans-SaiPa Ketterä
08:40 Bussi Imatralla09:00 SaiPa kokoontuminen kilpahallilla09:
13
Peli:Tapiola 2
14:50-16:50
Blues-SaiPa Ketterä
14:50 Blues - SaiPa/KetteräRuokailu hallillan.21:00 Lappeenrant
42
14
15
Harjoitukset:Kilpahalli
17:15-20:15
Jääharjoitus
Ryhmä B Oheinen 16.15 Jää 17.30-18.25 KHRyhmä B-C Oheinen 17.15 jää 18
16
Harjoitukset:2-halli
16:15-19:15
Jääharjoitus
Oheinen 16.15 Jää 17.45-18.45 HH
17
Harjoitukset:Imatran Jäähalli
16:40-20:40
Yhteisharjoitus Imatra
LÄHTÖ IMATRALLE kello 16.40KOTIIN n.20.45
18
19
20
43
21
Harjoitukset:Kilpahalli
18:15-20:30
Jääharjoitus
Oheinen 18.15 Jää 19.30- 20.30
22
Harjoitukset:Kilpahalli
12:15-15:15
Jääharjoitus
B Ryhmä Oheinen 9.30 jää 11.00-12.00B-C Ryhmä Jää 12.15-13.15 Oheinen
23
24
Harjoitukset:Imatran Jäähalli
8:45-12:45
Yhteisharjoitus Imatra
Lähtö Lpr klo 8.45Ryhmä 1 jää 9.45-10.45 Oheinen 11.00-12.00Ryh
25
Harjoitukset:UK-Areena
9:30-12:30
Yhteisharjoitus Lappeenranta
KAIKKI Paikalla 9.30Ryhmä 2 Jää 10.00- 11.15 oheinen 11.30- 12.15
26
Peli:Imatra Spa Areena 1
12:30-14:30
SaiPa Ketterä-Pelicans
10:45 Kokoontuminen Imatran Spa areenallaPelipalaveri12:00 Jääl
Peli:Myyrmäki
20:00-22:00
EVU-SaiPa Kettera Team
14:45 Kokoontuminen Kisakatu 915:00 Lähtö Ruokailu matkall
27
44
28
29
30
31
 
 
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/hockeypox/calendar/ical.php?cal=SaiPaC_4109
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita