SaiPa B Joukkueen ottelulista
Pvm Sarja Paikka Ottelu
31.8.2019 15:00:00 B-nuorten Mestis karsinta, lohko 2 Lappeenranta, liigahalli SaiPa B - Ketterä
1.9.2019 12:25:00 B-nuorten Mestis karsinta, lohko 2 Mikkeli Jukurit - SaiPa B
7.9.2019 12:30:00 B-nuorten Mestis karsinta, lohko 2 Lappeenranta, liigahalli SaiPa B - HJK
10.9.2019 18:45:00 B-nuorten Mestis karsinta, lohko 2 Imatra Ketterä - SaiPa B
15.9.2019 15:30:00 B-nuorten Mestis karsinta, lohko 2 Lappeenranta SaiPa B - HJK
21.9.2019 13:15:00 B-nuorten Mestis karsinta, lohko 2 Lappeenranta, liigahalli SaiPa B - Jokipojat
22.9.2019 11:45:00 B-nuorten Mestis karsinta, lohko 2 Lappeenranta, liigahalli SaiPa B - SaPKo
29.9.2019 12:30:00 B-nuorten Mestis karsinta, lohko 2 Lappeenranta, liigahalli SaiPa B - Jukurit
5.10.2019 17:00:00 B-nuorten Mestis karsinta, lohko 2 Imatra Ketterä - SaiPa B
6.10.2019 12:45:00 B-nuorten Mestis karsinta, lohko 2 Lappeenranta, liigahalli SaiPa B - Jukurit
19.10.2019 15:50:00 B-nuorten Mestis karsinta, lohko 2 Kauniainen GrIFK - SaiPa B
20.10.2019 12:30:00 B-nuorten Mestis karsinta, lohko 2 Lappeenranta SaiPa B - Jokipojat
26.10.2019 12:00:00 B-nuorten Mestis karsinta, lohko 2 Lappeenranta SaiPa B - Diskos
27.10.2019 15:30:00 B-nuorten Mestis karsinta, lohko 2 Joensuu Jokipojat - SaiPa B
2.11.2019 16:50:00 B-nuorten Mestis karsinta, lohko 2 Matinkylä Blues Ak - SaiPa B
16.11.2019 16:20:00 B-nuorten Mestis karsinta, lohko 2 Kauniainen GrIFK - SaiPa B
17.11.2019 12:30:00 B-nuorten Mestis karsinta, lohko 2 Lappeenranta SaiPa B - Blues Ak
23.11.2019 12:30:00 B-nuorten Mestis karsinta, lohko 2 Savonlinna SaPKo - SaiPa B
30.11.2019 15:50:00 B-nuorten Mestis karsinta, lohko 2 Paloheinä 1 HJK - SaiPa B
1.12.2019 15:20:00 B-nuorten Mestis karsinta, lohko 2 Tapiola Blues Ak - SaiPa B
7.12.2019 11:00:00 B-nuorten Mestis karsinta, lohko 2 Savonlinna SaPKo - SaiPa B
8.12.2019 12:30:00 B-nuorten Mestis karsinta, lohko 2 Lappeenranta SaiPa B - Diskos
4.1.2020 15:00:00 B-nuorten SM -alempi jatkosarja Vaasa hh2 Sport - SaiPa B
5.1.2020 12:30:00 B-nuorten SM -alempi jatkosarja Seinäjoki S-Kiekko - SaiPa B
11.1.2020 12:30:00 B-nuorten SM -alempi jatkosarja Lappeenranta / Liigahalli SaiPa B - Blues
12.1.2020 15:30:00 B-nuorten SM -alempi jatkosarja Hämeenlinna HPK - SaiPa B
18.1.2020 12:00:00 B-nuorten SM -alempi jatkosarja Liigahalli SaiPa B - Sport
19.1.2020 12:30:00 B-nuorten SM -alempi jatkosarja Liigahalli SaiPa B - S-Kiekko
25.1.2020 0:00:00 B-nuorten SM -alempi jatkosarja Liigahalli SaiPa B - KJT Haukat
26.1.2020 0:00:00 B-nuorten SM -alempi jatkosarja Mikkeli Jukurit - SaiPa B
31.1.2020 17:30:00 B-nuorten SM -alempi jatkosarja Kouvola KooKoo - SaiPa B
1.2.2020 15:20:00 B-nuorten SM -alempi jatkosarja Kerava KJT Haukat - SaiPa B
20.2.2020 0:00:00 B-nuorten SM -alempi jatkosarja Liigahalli SaiPa B - Jukurit
22.2.2020 0:00:00 B-nuorten SM -alempi jatkosarja Liigahalli SaiPa B - Tappara
29.2.2020 14:00:00 B-nuorten SM -alempi jatkosarja Rauma 2 Lukko - SaiPa B
1.3.2020 0:00:00 B-nuorten SM -alempi jatkosarja Haka 2 Tappara - SaiPa B
7.3.2020 15:00:00 B-nuorten SM -alempi jatkosarja Tapiola Blues - SaiPa B
8.3.2020 0:00:00 B-nuorten Mestis karsinta, lohko 2 Liigahalli SaiPa B - HPK
13.3.2020 0:00:00 B-nuorten SM -alempi jatkosarja Liigahalli SaiPa B - KooKoo
14.3.2020 0:00:00 B-nuorten SM -alempi jatkosarja Liigahalli SaiPa B - Lukko
SaiPa B
«  Helmikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829