2006 Joukkueen ottelulista
Pvm Sarja Paikka Ottelu
28.04.2019 Nordic Hockey Trophy 2019 AAA Warrior Areena, Leppävaara, Espoo SaiPa Niepit - HJK White
28.04.2019 Nordic Hockey Trophy 2019 AA Matinkylän jäähalli, Espoo SaiPa Patet - Jokipojat Punainen
28.04.2019 Nordic Hockey Trophy 2019 AAA Warrior Areena, Leppävaara, Espoo Team Sundays - SaiPa Niepit
28.04.2019 Nordic Hockey Trophy 2019 AA Matinkylän jäähalli, Espoo Pelicans Valkoinen - SaiPa Patet
27.04.2019 Nordic Hockey Trophy 2019 AA Matinkylän jäähalli, Espoo SaiPa Patet - Ahmat Musta
27.04.2019 Nordic Hockey Trophy 2019 AAA Warrior Areena, Leppävaara, Espoo SaiPa Niepit - HIFK
27.04.2019 Nordic Hockey Trophy 2019 AA Matinkylän jäähalli, Espoo SaiPa Patet - Rauman Lukko Team
27.04.2019 Nordic Hockey Trophy 2019 AAA Warrior Areena, Leppävaara, Espoo HJK White - SaiPa Niepit
27.04.2019 Nordic Hockey Trophy 2019 AAA Warrior Areena, Leppävaara, Espoo SaiPa Niepit - Sport
27.04.2019 Nordic Hockey Trophy 2019 AA Matinkylän jäähalli, Espoo Warkis D2-06 - SaiPa Patet
26.04.2019 Nordic Hockey Trophy 2019 AAA Warrior Areena, Leppävaara, Espoo LeKi-75 - SaiPa Niepit
26.04.2019 Nordic Hockey Trophy 2019 AA Matinkylän jäähalli, Espoo EPS Black - SaiPa Patet
14.04.2019 Harjoitusottelu AAA Kerava 2 SaiPa Niepit - Haukat
14.04.2019 Harjoitusottelu AA Järvenpää 2 SaiPa Patet - KJT
14.04.2019 Harjoitusottelu AAA Kerava 2 SaiPa Niepit - KJT
14.04.2019 Harjoitusottelu AA Järvenpää 2 Haukat - SaiPa Patet
14.04.2019 Harjoitusottelu AAA Kerava 2 HIFK - SaiPa Niepit
24.03.2019 D2 AAA jatkosarja, lohko 4 UK Areena SaiPa Niepit - Diskos Kelt
23.03.2019 D2 AA jatkosarja, lohko 6 UK Areena SaiPa Patet - Ketterä Valkoinen
23.03.2019 D2 AAA jatkosarja, lohko 4 UK Areena SaiPa Niepit - JyKi Leijonat
17.03.2019 D2 AA jatkosarja, lohko 6 Valkeala LiTi - SaiPa Patet
16.03.2019 D2 AAA jatkosarja, lohko 4 Tuplajäät 2 KalPa Yellow - SaiPa Niepit
16.03.2019 D2 AAA jatkosarja, lohko 4 Tuplajäät 1 KalPa White - SaiPa Niepit
16.03.2019 D2 AA jatkosarja, lohko 6 Varkaus Warkis - SaiPa Patet
10.03.2019 D2 AA jatkosarja, lohko 6 UK Areena SaiPa Patet - KooKoo White
09.03.2019 D2 AAA jatkosarja, lohko 4 JKL hh1 JYP Musta - SaiPa Niepit
17.02.2019 D2 AAA jatkosarja, lohko 4 Mikkeli Jukurit Sininen - SaiPa Niepit
17.02.2019 D2 AA jatkosarja, lohko 6 Mikkeli hh Jukurit Punainen - SaiPa Patet
16.02.2019 D2 AA jatkosarja, lohko 6 Hamina KY-80 Icemen - SaiPa Patet
10.02.2019 D2 AAA jatkosarja, lohko 4 1-halli (Liigahalli) SaiPa Niepit - Ketterä Sininen
10.02.2019 D2 AAA jatkosarja, lohko 4 Imatra 2 Ketterä Valkoinen - SaiPa Patet
03.02.2019 D2 AAA jatkosarja, lohko 4 Imatra 1 Ketterä Sininen - SaiPa Niepit
03.02.2019 D2 AA jatkosarja, lohko 6 UK Areena SaiPa Patet - LiTi
02.02.2019 D2 AAA jatkosarja, lohko 4 UK Areena SaiPa Niepit - SuKiKa/Leki-75
27.01.2019 D2 AAA jatkosarja, lohko 4 Mikkeli hh Jukurit Keltainen - SaiPa Niepit
26.01.2019 D2 AA jatkosarja, lohko 6 Kuusankoski KooKoo White - SaiPa Patet
19.01.2019 D2 AA jatkosarja, lohko 6 2-halli (Harjoitushalli) SaiPa Patet - Warkis
19.01.2019 D2 AAA jatkosarja, lohko 4 2-halli (Harjoitushalli) SaiPa Niepit - Jokipojat Musta
13.01.2019 D2 AA jatkosarja, lohko 6 UK Areena SaiPa Patet - Jukurit Punainen
12.01.2019 D2 AAA jatkosarja, lohko 4 UK Areena SaiPa Niepit - Jukurit Sininen
12.01.2019 D2 AA jatkosarja, lohko 6 UK Areena SaiPa Patet - KY-80 Icemen
06.01.2019 Loppiaisturnaus 2019 AA Linnanmaan jäähalli, Oulu Hermes Valkoinen - SaiPa Patet
06.01.2019 Loppiaisturnaus 2019 AAA Linnanmaan jäähalli, Oulu Hokki - SaiPa Niepit
06.01.2019 Loppiaisturnaus 2019 AA Linnanmaan jäähalli, Oulu SaiPa Patet - JHT
06.01.2019 Loppiaisturnaus 2019 AAA Linnanmaan jäähalli, Oulu SaiPa Niepit - RoKi
05.01.2019 Loppiaisturnaus 2019 AA Linnanmaan jäähalli, Oulu SaiPa Patet - Kärpät Keltainen
05.01.2019 Loppiaisturnaus 2019 AAA Linnanmaan jäähalli, Oulu Kärpät Valkoinen - SaiPa Niepit
05.01.2019 Loppiaisturnaus 2019 AA Linnanmaan jäähalli, Oulu Jyki - SaiPa Patet
05.01.2019 Loppiaisturnaus 2019 AAA Linnanmaan jäähalli, Oulu Hokki - SaiPa Niepit
05.01.2019 Loppiaisturnaus 2019 AAA Linnanmaan jäähalli, Oulu SaiPa Niepit - KalPa
05.01.2019 Loppiaisturnaus 2019 AA Linnanmaan jäähalli, Oulu SuKiKa/Leki-75 - SaiPa Patet
30.12.2018 Harjoitusottelu AAA 1- halli (Liigahalli) SaiPa Niepit - Ketterä Sininen
30.12.2018 Harjoitusottelu AA Vierumäki Haukat - SaiPa Patet
30.12.2018 Harjoitusottelu AA Vierumäki SaiPa Patet - Pelicans
30.12.2018 Harjoitusottelu AA Vierumäki Diskos - SaiPa Patet
29.12.2018 Harjoitusottelu AAA Vierumäki SaiPa Niepit - Tappara
29.12.2018 Harjoitusottelu AAA Vierumäki Pelicans - SaiPa Niepit
10.12.2018 Harjoitusottelu AA 2-halli (Harjoitushalli) SaiPa Patet - SaiPa 07 Jussit
09.12.2018 D2 AAA alkusarja, lohko 3 UK 2 SaiPa Niepit - Jukurit Keltainen
09.12.2018 D2 AA alkusarja, lohko 7 UK 2 SaiPa Patet - Warkis
08.12.2018 D2 AAA alkusarja, lohko 3 UK 2 SaiPa Niepit - Ketterä Sininen
08.12.2018 D2 AA alkusarja, lohko 7 UK 2 SaiPa Patet - Ketterä Valkoinen
06.12.2018 Harjoitusottelu AAA UK1 SaiPa Niepit - SaiPa Lallit
02.12.2018 D2 AA alkusarja, lohko 7 Kuusankoski KooKoo White - SaiPa Patet
02.12.2018 D2 AAA alkusarja, lohko 3 Kuusankoski KooKoo Black - SaiPa Niepit
25.11.2018 D2 AA alkusarja, lohko 7 UK2 SaiPa Patet - KY-80 Icemen
25.11.2018 D2 AAA alkusarja, lohko 3 1-halli (Liigahalli) SaiPa Niepit - Titaanit White
17.11.2018 D2 AAA alkusarja, lohko 3 Mikkeli Jukurit Sininen - SaiPa Niepit
17.11.2018 D2 AA alkusarja, lohko 7 Varkaus Warkis - SaiPa Patet
10.11.2018 D2 AA alkusarja, lohko 7 UK2 SaiPa Patet - LiTi
04.11.2018 D2 AAA alkusarja, lohko 3 Mikkeli hh Jukurit Keltainen - SaiPa Niepit
04.11.2018 D2 AA alkusarja, lohko 7 Mikkeli hh Jukurit Punainen - SaiPa Patet
03.11.2018 D2 AAA alkusarja, lohko 3 UK2 SaiPa Niepit - KooKoo Black
27.10.2018 D2 AAA alkusarja, lohko 3 Mikkeli Jukurit Sininen - SaiPa Niepit
20.10.2018 D2 AAA alkusarja, lohko 3 Kotka Titaanit White - SaiPa Niepit
20.10.2018 D2 AA alkusarja, lohko 7 Hamina KY-80 Icemen - SaiPa Patet
14.10.2018 D2 AAA alkusarja, lohko 3 Imatra Ketterä Sininen - SaiPa Niepit
14.10.2018 D2 AA alkusarja, lohko 7 2-halli (Harjoitushalli) SaiPa Patet - KooKoo White
07.10.2018 D2 AAA alkusarja, lohko 3 Kuusankoski KooKoo Black - SaiPa Niepit
06.10.2018 D2 AA alkusarja, lohko 7 2-halli (Harjoitushalli) SaiPa Patet - Jukurit Punainen
06.10.2018 D2 AAA alkusarja, lohko 3 UK 2 SaiPa Niepit - Jukurit Keltainen
29.09.2018 D2 AA alkusarja, lohko 7 Imatra 2 Ketterä Valkoinen - SaiPa Patet
29.09.2018 D2 AAA alkusarja, lohko 3 UK Areena SaiPa Niepit - Jukurit Sininen
23.09.2018 D2 AAA alkusarja, lohko 3 Imatra 2 Ketterä Sininen - SaiPa Niepit
22.09.2018 D2 AA alkusarja, lohko 7 Valkeala LiTi - SaiPa Patet
21.09.2018 D2 AAA alkusarja, lohko 3 2-halli (Harjoitushalli) SaiPa Niepit - Titaanit White
08.09.2018 Harjoitusottelu AAA Savitaipale LKP - SaiPa D06
08.09.2018 Harjoitusottelu AAA Savitaipale KooKoo - SaiPa D06
06.09.2018 Harjoitusottelu AAA UK2 SaiPa Niepit - D05 Lallit
02.09.2018 Harjoitusottelu AA UK Areena SaiPa Patet - JyKi AA
02.09.2018 Harjoitusottelu AAA UK Areena SaiPa Niepit - JyKi AAA
02.09.2018 Harjoitusottelu AA UK Areena SaiPa Patet - Haukat AA
02.09.2018 Harjoitusottelu AAA UK Areena SaiPa Niepit - Haukat AAA
26.08.2018 Kultakiekko 2018 AAA Vantaa SaiPa Niepit - Haukat
26.08.2018 Kultakiekko 2018 AA Vantaa SaiPa Patet - TuTo
26.08.2018 Kultakiekko 2018 AAA Vantaa Myyrmäen jäähalli TPS Jortsut - SaiPa Niepit
26.08.2018 Kultakiekko 2018 AA Vantaa Myyrmäen jäähalli HPK - SaiPa Patet
25.08.2018 Kultakiekko 2018 AAA Vantaa Myyrmäen jäähalli SaiPa Niepit - Haukat
25.08.2018 Kultakiekko 2018 AA Vantaa Myyrmäen jäähalli EVU - SaiPa Patet
25.08.2018 Kultakiekko 2018 AAA Vantaa Myyrmäen jäähalli TuTo - SaiPa Niepit
25.08.2018 Kultakiekko 2018 AA Vantaa Myyrmäen jäähalli SaiPa Patet - TuTo
25.08.2018 Kultakiekko 2018 AAA Vantaa Myyrmäen jäähalli SaiPa Niepit - EVU
25.08.2018 Kultakiekko 2018 AA Vantaa Myyrmäen jäähalli SaiPa Patet - Kurra
16.08.2018 Harjoitusottelu AA UK1 SaiPa Patet - SaiPa 07
16.08.2018 Harjoitusottelu AAA UK1 SaiPa Niepit - SaiPa 07
2006
«  Syyskuu   »
Kategoriat